KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13442177
nr 1344 2177
Jerry McMillan
(f. 1936), USA
Skulptur, Multipel. Signerad, daterad -71, numrerad 21/25. Bredd: 20,5 cm. Djup: 17 cm. Höjd: 34 cm
Jerry McMillan, amerikansk fotograf född 1936.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:50:48
31/8 19:44:52